Dneska už konec..

21. května 2009 v 22:01 | Bella |  Diary
Ahoj, dneska už podruhý. Tak jak jste se dneska měli?? Já docela dobře. Teda až na ráno *heh*. Představte si, co se mi stalo. Ráno vždycky vstávám v 6:15, protože si připravuju ještě do tašky. No a dneska ráno jsem se probudila a zděsila se, že jsem zaspala a že ani nemám připraveno v tý tašce do školy. Tak jsem vylítla z postele a rychle to naházela do tašky, rychle se oblíkla a pak mi mamka řekla "Leni, ty dneska jedeš do školy dřív?" A já: "Ne, proč?" "Když je teprv 5:45."laugh.gif laugh image by soonisnever Takže já jsem se špatně podivala na budík a vstávala jsem o hodinu dřívlaugh.gif laugh image by soonisnever! Ách jo. No tak jsem měla čas a uďála jsem si aspoň návrh na výtvarku.
Jinak dneska jsem byla zkoušená z matiky a mám za 1! Juch. Pak nám řikal známky z chemie a mám 1/2. Juch. A nakonec ještě známka z češtiny- jedničkáá. Juch. Takže super.
Pak po škole jsem jela domu a četla si děják a pak chvilku New Moon. No a pak jsem šla přidávat sem. Myslim, že jsem toho přidala docela dost. Jo a taky mám new sb.
Tak já končim. Mějte se hezky a zejtra nevim, jestli něco přidám, protože mám trénink. Možná sem něco hodim před tim. Tak pá.

"My monkeyman" :D

Bella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama