Kristen a Robert » Chodí spolu?..jak častá otázka

14. září 2009 v 20:29 | Bella |  Kristen Stewart
Nedávno jsem narazila na tenhle článek, který napsala TeSSiiii. Je to napsané podle mě moc hezky ale hlavně PRAVDIVĚ! Úplně vystihla to, co cítím i já.
Byla bych ráda, kdybyste do komentářů napsali, co si o tom myslíte vy.
Tak a tady už ten článek..

Představte si, že jste slavná celebrita a někdo vás neustále dává dohromady s někým jiným? Ještě když máte přítele, kterého to po pár měsících zvyklá a začne o vás trošku pochybovat a pak jde celý ten letitý vztah ke dnu? Menší inspiraci jsem si vzala u Kris a Michaela, ale nikdo kromě nich a jejich blízkých skutečně neví, jestli se teda rozešli nebo ne, ale není to jedno? Kde jsou ty léta, kdy herectví bylo úplně o něčem jiném?


Vás by neunavovalo jít si ráno koupit noviny a přitom koukat na další titulek, kde stojí, že chodíte s tímhle a další den, kde je že chodíte s tímhle? Mě ano!
Jednou dáte ruku kolem pasu opačnéme pohlaví a hned s ní flirtujete a snažíte se jí přebrat svému hereckému rivalovi. Jednou si s přítelem své kamarádky vyrazíte čaštěji než normálně a hned se ho snažíte svézt, protože někdo jiný vás využil k tomu, aby vaše kamarádka na vás žárlila, protože ten jiný si jí přestal jako všímat, tak se jí za to snažíte pomstít. Jednou vás někdo vymění v postu nejhlavnějšího herce filmu a hned na něj zákonitě žárlíte, protože vám nejen přebral hlavní roli, ale také titul nejžádanější muže na place, také vyměnil místo v posteli vaší lásky.
Upřímně, takovéhle žvásty s vámi nic nedělají? Jsou to jen stupidní kecy, které si novináři vymýšlejí, aby se jim lépe prodával jejich tisk, ale někdy v tom není ani smítko pravdy. Dobře, někdy někdo napíše pravdu, ale jak má člověk poznat mezi žvásty tu pravdu, když v každém časopise je něco jiného a ještě větší stupidita? A tohle není jen o tom, že občas prostě naletíme nějakým nepravdivým tupostem a řekneme si "Fakt?", ale když si něco přečteme a hned si řeknem "Fakt? Tohle jsem si o něm/ní nemyslel/a," a hned danou postavu začneme kvůli této informaci nemít rádi. Hvězdám je samozřejmě úplně jedno, jestli je mají všichni rádi, ale když na vás někdo opravdu "hezkého" povykuje, není to moc hezké. Navíc takovéhle žvásty vám můžou zničit vztah, který nemá s jejich profesí nic společného.
Žádám vás, aby jste se nad sebou všichni zamysleli (udělám to i já, vlastně to dělám pořád) a snažili se tyhle debilní (omlouvám se, ale už mi došla slušná slova podobného významu) novinářské žvásty ignorovat, protože akorát začnete danou osobu nenávidět a myslet si o ní různé věci (např: "To je děvka (jak mám tohle slovo napsat slušně?), flirtuje s každým, chudák Rob/Michael (ať je to kdokoliv, třeba Lojsa), každého jen obalamucuje." nebo "Chudák, musí pít, protože ho tahle nechce, už ho chápu, proč se denně zavírá v baru."), protože upřímně, jestli je na tomhle postavená sláva, tak netuším, proč by chtěl někdo být slavný. Nepleťte si realitu s filmem a jejich soukromí život s filmovou kariérou, protože už se nemálokrát stalo, že z toho ten dotyčný spáchal sebevraždu, takže trošku se uklidňete nebo další článek bude mít titulek"Robert Pattinson nalezen oběšený ve svém losangeleském bytě!". Vážně chcete být jako ty holky, které na něj řvali, až se snažil tak utíkat, že ho srazil taxi (upřímně, je tohle vůbec pravda?)? Protože trpělivost jako Ed nemá každý a myslím, že i on by po milionech nadpisech článků podobného typu zešílel a kdyby je viděla Bella, tak by jí to rozhodně zvyklalo!
Prostě uklidňete se, na světě existují důležitější věci než tohle! A jestli si oblíbíte tuhle herečku, tak proto, že máte rádi její filmy a role, ale jestliže si oblíbíte tuhle celebritu, tak jí máte rádi jenom kvůli skandálním titulkům článků a celebrita v podstatě nic nedělá, což je případ například Paris Hilton (ikdyž ta taky něco dělá, ale hlavně se vyžívá v tomhle), srovnávat Kristen, Roba, Taylora, Nikki a další k Paris je prostě nepředstavitelné.
Prostě a jednoduše, je to jejich život, jsou to jejich problémy, ne naše ani moje, ani tvoje. Samozřejmě by mě vážně zajímalo, jak to je, ale to jen proto, že jsem hnusně zvědavá, ale nebudu se o tom zajímat, protože nechci být vina z nějaké sebevraždy. Víte, jak ty to herce musí ničit? Neustále vás pošpiňují před vámi, vašimi blízkými a před fanoušky a to je opravdu nemilé. Prostě dejte jim trošku svobody!
Děkuji za přečtení a prosím, moc mě nekamenujte, kdo si to chce dát třeba na blog nebo někam skopírovat má mé svolení, protože tohle si musí, každý uvědomit a to není jenom o Twilight hercích, ale o všech slavných úplně, navyjímaje sportovce či modelky...
Vyplívá z toho to,že za všechno můžou novináři...Kdyby nebyli novináři nic by se nevědělo o tom jestli spolu Kris a Rob chodí nebo ne...Nebo si snad vymýšlím?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lord Lukáš Lord Lukáš | Web | 14. září 2009 v 20:36 | Reagovat

Zdravím. To jak v novinách píší neustále kdo s kým chodí a s kým se rozešel je skutečně úsměvné. Chybí tomu takový respekt lidský. Ale jinak dobrej článek hele.

2 Chocolate Chocolate | Web | 14. září 2009 v 20:39 | Reagovat

Bud IN a podlehni kouzlu second handu a outletu :-) Co kus, to originál, nikdy nepotkáš kamarádku ve stejném tričku, není to skvelé? A navíc nakoupíš značkové, kvalitní věci za kačku. Doporučuji, mám s tím jen dobré zkušenosti ;-)
http://www.2hand-sweetface.cz/

3 Katie - SB Katie - SB | Web | 15. září 2009 v 17:23 | Reagovat

naprosto přesný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama