Diary

15. září- Ach jo..

15. září 2009 v 20:06 | Bella
Čauky, tak jak se máte? Já tak středně. Jsem toho dneska měla naplánovaný na blog přidat hromady a ono prd :(. Ďála jsem úkol z matiky a ten se trochu protáhnul a uplně mi to změnilo moje plány xD:(.
Zejtra jestli nepudu na trénink (kvůli tý rýmě), tak slibuju, že tu bude fakt dost články a pak taky plánuju udělat takovou anketu, kterou bych třeba vždycky za tejden nebo 14 dní vyměnila a vyhodnotila tu předtim.
No nic, já končim a půjdu se dívat na ordinaci. Mějte se :)

Bella

13.září- Belly narozky+jsem ňáká nachcípaná

13. září 2009 v 20:36 | Bella
Ahojky Twilight maniaci :D, jak se máte? Já nic moc. Mám rýmu jako trám a trochu mě bolí v krku. Chodim tu se zavázanym krkem a pořád jenom do sebe leju čaje a smrkám :D:(. Jsem dneska měla jet na zápas no ale musela jsem trenérovi napsat, že nemůžu :(. Chjo..
Jinak zejtra zas škola co?? Se mi tam s tou rýmou vůbec nechce. Se nebudu moct vůbec soustředit :( a doufám, že tam nikoho nenakazim..
Dneska 13.září má Bella narozky. A taky můj brácha :D.
No nic já půjdu. Dokoukám Superstar a pudu spát. Dobrou

Bella

New menu??

18. srpna 2009 v 15:37 | Bella
Ahojte, tak jsem se rozhodla, že předělám úplně celý menu! Moc se mi ale na něj nechce, takže ještě uvidim. Ale stejně vám to radši napíšu, aby jste se dyžtak nedivili až to tu bude takový neupravený nebo táák. Takže buďto ho předělám během dneška nebo ňákej jinej den. Tak se zatím (s)mějte :).

Bella

16.srpna- Mám tričko s Edwardem!!

16. srpna 2009 v 21:49 | Bella

Ahojky, moc se omlouvám, že jsem tu teď o víkendu nebyla a nic nepřidala. Ale byla jsem skoro furt venku, protože bylo krásně. Zkusím vám ty dny, co jsem tu nebyla popsat.
Pátek: Šla jsem s mamkou ke kadeřnici si nechat zastřihnout konečky a pak nakoupit ňáký věci do Řecka. Přijela jsem okolo 8, takže už jsem neměla moc náladu jít sem.
Sobota: Dopoledne jsem byla u babičky a dědy a koupala jsem se v jejich bazéně a odpoledne jsem byla na pouti, kterou tu tenhle víkend zrovna máme. Koupila jsem si cukrovou vatu a pak byla celá ulepená :D..A k večeru jsme bylï opejkat buřty :D.
Nedelě: Dopoledne jsem si musela uklidit pokoj :/ a stihla jsem poupravit menu. Odpoledne jsem měla sraz s kámoškou a šli jsme k nim domu. No a teď teprv píšu :).
Zejtra to chci dopoledne přidávat plno článků a pak i možná chvíli odpoledne, takže se těšte na pořádnou porcí Twilight článků.
Jo a mám triko s Edwardem Cullenem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ááááá..jsem uplně happy :D. Bože..je tak krásný. Možná vám sem někdy dám fotky. Prostě je uplně best :-***. Úúííuaáá...:D:D.
Jo a jak se vám líbí design. Mě moc, takže tu bude asi docela dlouho :).
Tak já se jdu dívat asi na Přátelé :D. Mějte se krásně a pá.

Bella

P.S. Cam Gigandet (James) má dneska 27. narozky! Takže přeju všechno nej..

Jdu na ten design!

13. srpna 2009 v 10:12 | Bella

Ahojky, tak jdu sem dát ten slibovanej design. Takže když to tu bude teď chvíli takový neupravený nebo tak, tak to je, že ho právě předělávám, ju? :D
Držtě mi palce :).

Bella

12.srpna- Zítra nebo už dneska bude new design!!

12. srpna 2009 v 17:09 | Bella
Ahojky, tak po dlouhé době zas něco píšu do deníčku. A jak se máte? A jak užíváte prázky? Já jsem teďka doma a různě chodím na plavečák a tak. V neděli mám sraz s Rose a možná tam příjde i Alice, tak se těšim to jsou naše přezdívky podle toho komu jsem z Twilight podobný :). Jinak jsem dneska změnila menu, tak doufám, že se vám líbí.
Áá lidi já se tak těšim na pátek na ten NM trailer!! A taky se strašně těšim až bude konečně v kinech. Tam půjdu asi a Alicí a Rose. Já se nedočkááám :D..
No a jinak dneska nabo spíš až zejtra tu bude new design už na téma New Moon. Zase jsem si ho neďála sama, ale objednala jsem si ho. Je strašně krásnej, tak se myslím máte na co těšit :). Takže se prosím nedivte, když to tu bude chvíli takový nedodělaný.
Tak já už půjdu. Podívám se jestli jsou nový ňáký novinky ohledně Twilight sagy a dyžtak vám to sem hnedka dám, ju? Tak se zatím mějte :-*.

Bella

3.srpna- Mám DVD+voda+fotky :)

3. srpna 2009 v 11:04 | Bella

Ahojky, tak už HO konečně mám!! Koho? No přece Stmívání DVD!! Jsem strašně ráda :).
Jinak včera jsem toho moc nepřidala ze 2 důvodů. Za prvé jeli jsme na vodu a za druhé mě teď ňák blog nebere :(. Ale nebojte, blogařská nálada určitě zas příde :D. Jinak zejtra ani pozejtří tu nic nečekejte, protože jedu zas pryč. Ve čtvrtek snad něco přidám, ale neslibuju, až jak se mi bude chtít. Vím, že se mi sice zhorší návštěvnost a budu jí muset budovat znova, ale blog není povinnost, ale zábava. Sbénka ještě dneska oběhnu a pak snad až v ten čtvrtek, tak se na mě nezlobte.
Tak já končim a příště vám sem dám ňáký fotky z tý vody :). Mějte se tu moc hezky a čáu.

Bella

31.7.- Poslední červencový den

31. července 2009 v 10:59 | Bella

Ahoj, tak jak se máte?? Já celkem fajn. Včera jsem toho taky moc nepřidala, co? No protože jsem domu přijela až ňák v 7 a chtěla jsem jít teda přidávat, jenže zas blbnul ňák blog.cz a nešlo se mi přihlásit, takže jsem vám jsem stihla dát asi jenom 1 článek :(.
Jinak včera jsem byla nakupovat a prošla jsem už spoustu krámů a furt mi nic nebylo. Vyzkoušela jsem si snad milion triček a všechno buď malý nebo velký nebo jsem v tom vypadala jak debil :D. Už jsem chtěla jít domu, celá votrávená :D..a pak jsem šla ještě do jednoho obchoďáku a tam jsem si koupila triko, tílko a puntíkatý kraťasy :D:D. Tradadáá :D. A taky jsem včera byla s taťkou vybírat prstýnek k narozkám, tak jsem si vybrala takovej hezkej s kytičkou.
Tak jo, mejte se hezky a dneska už mě tu asi nečekejte. Sbénka oběhnu zejtra, tak se prosím nezlobte a ahoj :-*.

Bella

29.7.- Harry Potter 6

29. července 2009 v 21:29 | Bella

Ahojte, moc se omlouvám, že jsem dneska na blog nic nepřidala, ale jak říkám blog není povinnost, ale zábava. A nejsem z těch blogařů, co denně přidají na blog 50 článků, aby měly vysokou návštěvku :D.
No a nepřidala jsem nic, protože hnedka ráno jsem jela k babče a dědovi jim tam s něčim pomáhat a pak jsem šla s kámoškou do kina na Harryho Pottera :). Bylo to super.
Víc vám toho ale napíšu až zejtra, protože teďka už se moc na to ani nesoustředim a navíc tu na mě furt mluví máma :D:D. Tak zejtra pá

Bella

26.7.- tak dneska už končim!

26. července 2009 v 21:19 | Bella

Čauky, takže pro dnešek už končim. Přidala jsem asi 9 článků. Docela bych doporučila přečíst si TENTO. Jestli to je pravda, tak to je skvělé!! Co si o tom myslíte vy??
A jak jste se jinak dneska měli. Já docela fájn. Dneska jsem našla takovou stránku s plakátama a asi si tam objednám 2 Twilight plakáty s rozměrama 61x94 cm. Jeden s Edwardem a druhej NM plakát. Jsou fakt moc hezký. Zejtra bych vám sem mohla dát tu adresu. Taky jsem dneska byla v Kolíně a zpátky jsme jeli na kole při Labi po takový lesní cestě. No a jak asi ve středu byla ta hrozná bouřka a vichřice, tak všude polámaný stromy a větve přes cestu, takže jsem furt musela zastavovat při mí šikovnosti bych určitě spadla do Labe a přelízat to pěšky :D.
Tak já se du podivat co dávaj v telce a du si dát asi meloun dobej nápad na noc, co? :D... Takže se (s)mějte a zejtra ahoj.

Bella

25. července- oslava skončila :)+fotky

25. července 2009 v 20:59 | Bella

Ahojky, tak oslava už skončila. Teď jsem ještě pomohla mamce to všechno uklidit a hned jsem šla jsem.
Jinak oslava byla celkem pěkná, ikdyž já moc na slavnosti nejsem. Dostala jsem knížku Milionář z chatrče moc jsem si ji přála, tak až přečtu Twilight sagu, tak mám hnedka co číst, pak náušnice, děštník, bonbošky, bundu...
No ale představte si, co se mi zas ráno stalo. Já uklízim na tu oslavu a chci dát jednu kytku do květináče a já jsem si nevšimla, že v tom květináči je voda a jak jsem ho brala, tak jsem to celý vylila :D:(, no pak jsem zas měla na lžíci pomazánku a chtěla jí ochutnat, ale než jsem to stihla, tak mi ta pomazánka spadla na zem :D..no takže jsem zvědavá co se mi stane teď :D.
A taky jsem se rozhodla, že vám jsem dám 2 fotky z tý oslavy :). Tak snad se budou aspoň trochu líbit :).
Tak se mějte a pp.

Bella

25.7.- OslAvA :)

25. července 2009 v 12:49 | Bella

Ahojky, tak teďka jsem přidala 2 články, tak doufám, že se líběj. Teďka tu prohlížim další Twilight blogy, ale už nemám čas vám sem přidat ty články, který jsem našla. Proč?? Protože musim jít dělat občerstvení na mojí oslavu. Vždycky si řikám, že kdo je oslavence by neměl nic dělat, ne? Ale to bohužel na mojí mámu neplatí :(. Pak bude teda ta oslava a pak bych k večeru snad přišla. Tak se sbénka nezlobte, ale snad vás ještě dneska stihnu oběhnout a kdyby ne, tak určo zejtra :-*. Takže já pádim. Mějte se hezky a čááu :-*.

Bella

24.červencéé- nešel proud! :(

24. července 2009 v 7:43 | Bella
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem včera, jak jsem slibovala, nic nepřidala. Hned vám napíšu proč. No takže jsem jela k babičce a dědovi na broskve :D a pak začla velká bouřka, tak jsem tam musela zůstat, pak když přestala, jsem jela teda domů. Všude tyo polámaný větve, stromy, po silnicích tekla voda..Přijedu domů a nejde proud! A zapli ho snad až někdy v noci. Takže jsem nic nemohla přidat :(.
Ale dneska se to pokusim nahradit. Chci změnit design. Už mám jeden takovej vyhlídnutej u jedný holky na blogu, tak jí asi napíšu, jestli by jsem si ho mohla vzít :).A pak půjdu na články.
No a jak jste se tu jinak měli, když jsem byla pryč?? Já jsem se v Tatrách měla skvěle. Byli jsme v termálních lázních, kde jsem jela na tobogánu:D:D. No a pak jsme různě chodili a tak.
Před chvílí jsem si ještě v posteli četla Eclipse :D. Tak já se jdu teď nasnídat a dívat se na Přátelé. Čáááu :*

Bella

23.7.- čááu :D

23. července 2009 v 16:49 | Bella

Ahojky, tak teď jenom takovej oznam. Teď jedu ještě k babičce a dědovi, ale hned jak přijedu, tak jdu přidávat články, ju?? Tak zatim pá a tak za hodinu a půl pá :-*.

Bella

19.červenec- můj den!

19. července 2009 v 11:25 | Bella
Ahojky, tak dneska je můj velkeh den. Proč? No protože jsem se přesně před 14 lety narodila. A to uplně přesně, protože jsem ho přednastavila i na přesnej čas mího narození! Hihi :D.
Jinak teď jsem, jak asi všichni víte, na Slovensku. Doufám, že tu máme hezký počasí :D. Pak až přijedu, tak vám určo písnu. Tak zatim báj :-*

18.7.- jedůů..hůů :D

18. července 2009 v 9:30 | Bella
Tak teďka touhle dobou nejspíš sedim ve vlaku a jedu směr Tatry na Slovensko. Někteří možná ještě spí, ale já ne :D. Pár článků jsem přednastavila, tak snad se zveřejněj :).
No nic, budu končit, protože nevim moc o čem psát :D. Tak pp :-*.

P.S. Poslední den mi je 13!

Bella

17.července- radši už nebudu plánovat!

17. července 2009 v 23:09 | Bella
Hi, hnedka na začátek se vám chci moc omluvit, že jsem dneska nic nepřidala, ale proč k tomu se dostanu za chvilku- takže promiňte.
No prostě ráno jsem jela do Kolína, protože jsme jeli vybírat dlaždice do naší nový kuchyně. Přijela jsem okolo 3 hodin. A řikala jsem si, jak všechno krásně stihnu. Že si půjdu zabalit věci s sebou na Slovensko odjíždim zejtra a pak že vyčistim Kubikovi papoušek klec a pak půjdu popřát tetě k narozkám máme je ve stejnej den- 19.7. :D a pak budu přidávat sem a okolo osmý si půjdu umejt hlavu. No a samozřejmě mi to vůbec nevyšlo. Nic jsem nestíhala a hlavu jsem si myla až teď :(. Prostě už si radši nebudu nic plánovat :D. stejně to ale asi nedodržim :D..njn..
Teďka se ještě pokusim přednastavit pár článků a pak si už půjdu lehnout, protože ráno brzo vstávám a frčím směr Vysoký Tatry :D.
Takže se tu mějte moc hezky a asi ve čtvrtek zas báj báj :-*.

P.S. Až přijedu, tak už nebudu třináctiletá ale ČTRNÁCTILETÁ!! 19.července mi bude 14! :D

Bella

16.7.- domáá :D

16. července 2009 v 19:40 | Bella
Ahojky Twilight maniaci :D:D, tak už jsem z5 z Chluma. Přijela jsem teda už včera, ale už jsem byla pěkně unavená, tak jsem nenapsala.
Jinak v Chlumu to bylo celkem fáájn. Počasí docela ušlo, ikdyž pár dnů jsem musela chodit v bundě :(. Ale pak jsem se už zas koupala. Taky jsme byli na zámku Hluboká a bylo to tam super. Moc krásnej je. Časem přidám foteny :D.
No a jak jste se měli vy?? Piště :).
A teď k blogu. Na každej den jste měli přednastavený články a myslela jsem si, že si aspoň ňák tak udržim návštěvku. Jenže ne :((. Měla jsem okolo 400 lidí za tejden a teď?..46 lidí :(. Jako dost mě to mrzí, protože se dělám s článkama a pak takovýhle nemilý překvápko :(. Ani ty komenty jste moc nepsali. Ale děkuju některým mým sb, protože ty mi tu komenty psaly :) a zato jsem moc ráda. Dneska nebo zejtra je určitě taky oběhnu :).
Tak jo, já su jdu vrhnout na přidávání článků :-*. Pá

Bella

A zejtra se už vracím domů :)

14. července 2009 v 10:24 | Bella

Ahojky, tak teď touhle dobou jsem ještě v Chlumu a možná se právě koupu nabo opaluju a nebo jezdim na kole :). Vůbec netuším, protože jsem tenhle článek psala 2. července než jsem jela. A jak to rychle uteklo. Zejtra jedu domů.
Na každej den jste měli přednastavený články, tak doufám, že zas neblbnul blog.cz a zveřejnily se, protože mi dalo docela dost práce najít takovou spoustu článků za jeden večer.
Tak se zatim (s)mějte a zejtra snad napíšu, jak jsem se měla a tak :-*. Bááj :-*

Bella

2. července- odjíždim..

2. července 2009 v 21:17 | Bella

Ahoj, tak jak jsem už psala, tak zejtra odjíždim do Chluma a vracím se 15.7. Na každý den jsem vám přednastavila články, tak doufám, že se zveřejní :).
Už vubec nevim, co psát a navíc si mám ještě umýt hlavu, takže budu končit. Tak se tu mějte a čáu.

Bella
 
 

Reklama